Gebe Okulu
17 Şubat 2023

HAYDİ GEBELER OKULA !!!

Bilinçli anneler, mutlu aileler, sağlıklı nesiller anlayışıyla başlatılan gebe okulunun temel hedefi; gebelere, doğum ve doğum sonrası dönemdeki duygusal durumları ile baş etmeyi öğretmek, kendilerini anne ve babalığa hazır hissetmelerini sağlamak, eşlerin arasında güçlü ilişkiler ve verimli bir iş birliği oluşturabilmek, doğum ile ilgili korku ve gerginliği en aza indirmek, doğum eylemiyle baş etmeyi öğretip olumlu bir doğum deneyimi kazandırabilmek ve bebek bakımına yönelik becerileri arttırmaktır.

GEBE OKULU olarak biz bebeğiniz ile birlikte yol aldığınız bu mucizevi yolculukta sizleri bilgilendirmek, bebeğinizi kucağınıza aldığınız anı mutlu anlara dönüştürmek, bilgiyi doğru yerden edinmenizi sağlamak, bilinçlendirmek ve sizleri doğuma hazırlamak için varız...

 

HER ANNE BABA BEBEKLERİ İÇİN EN İYİSİNİ İSTER.BEBEKLER İÇİNDE EN İYİSİ BİLİNÇLİ VE SAĞLIKLI BİR ANNE BABADIR...

Eğitimlerimiz tamamen ücretsiz olup eğitim öncesi danışmanlık hizmetimizden faydalanarak, yapılacak eğitim gruplarınız belirlenir. Böylece ihtiyacınıza uygun eğitimi alırken sizinle aynı dönemdeki gebe kadınlarla iletişime de geçmiş olursunuz. Ayrıca eğitimi tamamlayan gebelere ve çiftlerimize sertifika verilmektedir.

BANDIRMA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GEBE OKULU 3. KATTA HAFTA İÇİ HERGÜN 08:30-17:00 SAATLERİ ARASINDA HİZMET VERMEKTEDİR.

Gebe Okulumuza Başvuru için aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tel:0266 738 00 22 -10128

bilinçli anneler.jpg