Kliniklerimiz
14 Haziran 2024

       Hastanemizde toplam 350 hasta yatağı bulunmaktadır. Enfeksiyon Hastalıkları, Cildiye, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi, Çocuk Cerrahi, Kalp ve damar cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Servisi, Çocuk Nörolojisi Servisi, Dahiliye Servisi, Fizik Tedavi Servisi, Psikiyatri Servisi, Kulak Burun Boğaz Servisi, Üroloji Servisi, Göz Servisi, Beyin ve Sinir Cerrahi Servisi, Ortopedi Servisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi, Göğüs Hastalıkları Servisi Göğüs Cerrahi Servisi ve Nöroloji Servisi bulunmakta ve  hastalarımıza yatarak tedavi hizmeti sunulmaktadır. Servislerde uzman doktorlar ve hemşireler bir ekip anlayışıyla tedavi hizmeti vermektedir. Hasta odalarında hastalarımızın eşyalarını koyabileceği dolaplarımız ve televizyonlarımız bulunmaktadır.

     Hastalarımızın hemşirelik hizmetleri, deneyimli ve eğitimli hemşire kadromuz tarafından yapılmaktadır. Başhemşirelik bünyesinde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü,  eğitim hemşiresi, emzirme hemşiresi, enfeksiyon hemşiresi, diyabet hemşiresi bulunmaktadır. Hastalarımızın takip, tedavi ve öz bakımından sorumlu olan hemşirelerimiz iletişim bilgi, deneyim ve özverili çalışmalarıyla hizmet kalitesini artırmaktadır.

        Yardımcı personel kadromuz ve temizlik görevlilerimiz, görev talimatlarını en iyi şekilde yerine getirerek hastalarıyla iletişim konusunda da tecrübeleri ve aldıkları hizmet içi eğitimler ile görevlerini başarıyla yapmaktadır. Hastanemizde hastalarımıza verilen yemekler deneyimli bir kadroyla, hastanemiz bünyesinde bulunan mutfakta hazırlanmaktadır. Gıda mühendisiyle birlikte kalitesi ve besin değeri yüksek gıdalar hazırlanmakta, hastalarımıza verilmektedir. Beslenme durumuyla ilgili bilgi, hemşire gözlem formuna kaydedilmektedir. Hastanemizin güvenliği 24 saat hizmet veren güvenlik personelleri tarafından sağlanmaktadır. Güvenlik personelleri hastaneye gelen ziyaretçilerin kontrolü ve kurallara uygun bir şekilde ziyaretlerini gerçekleştirmelerini sağlamakta ve yatan hastaların hastane içinde güvenli bir şekilde tedavi görmelerine yardımcı olmaktadır.


  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG